Ebooki

Darmowe ebooki i książki pdf

Ta strona jest poświęcona darmowym ebookom. Ma ona jeden cel: zachęcić ludzi
do czytania. Strona zawiera promocyjne czyli darmowe fragmenty książek
w wersji elektronicznej, w formacie .pdf oraz niektóre pełne wersję książek,
np. tutoriale, poradniki.

Każdy może ściągnąć na swój komputer dowolną
ilość darmowych ebooków i również za darmo rozpowszechniać je
.

 

Każdy może również kupić pełnego ebooka czyli całą książkę, klikając w link zamieszczony w każdej publikacji. Liczę na to, że nawet z fragmentu książki idzie się dużo dowiedzieć, że jest to zawsze źródło ogromnej wiedzy, a jeżeli poczujemy jej niedosyt,
w każdej chwili możemy pełną wersję ebooka otrzymać emailem lub wersję
wydrukowaną pocztą tradycyjną. Postaram się systematycznie dodawać nowe
publikacje elektroniczne, również angielskojęzyczne, aby strona była coraz
bardziej popularna. Temu ma służyć jej prosty do zapamiętania adres internetowy:
www.darmowe-ebooki.com.


materiały ogniotrwałe | best cars oklejanie samochodów

Każdy ebook z tej strony możesz w ciągu kilku minut przeczytać, kupując jego pełną wersję przez internet. Wersję elektroniczną książki czyli w formacie pdf otrzymasz na swój komputer klikając w link znajdujący się w każdym fragmencie książki. Zostaniesz wtedy automatycznie przekierowany na stronę Wydawnictwa, które wydało ebooka i sprzedaje je na swojej stronie.

Promocja pizzy, co dziesiąta pizza gratis – tel. 22 339 68 00, 22 100 84 09, 22 315 07 30,

UWAGA: naciągają na domeny: 22 270 65 10,

Konstytucja dla biznesu Mateusza Morawieckiego do pobrania

 

Wszystkie ebooki dostępne są na stronie za darmo.

  • Są one dostępne dla każdego, najczęściej w formacie pdf, rzadko epub. Są to najczęściej obszerne fragmenty książek pdf ale często pełne wersje. Do otwarcia publikacji elektronicznej potrzebny będzie Adobe Acrobat Reader (są one w formie dokumentów pdf).
  • Jeśli tylko chcesz możesz rozdawać te ebooki znajomym czy rodzinie 🙂 Możesz je nawet umieścić na własnej stronie internetowej.

 

Książki PDF to ebooki zapisane w formacie PDF. Można je pobrać na dowolne urządzenie elektroniczne (np. e-czytnik, komputer osobisty) wyposażone w oprogramowanie pozwalające na czytanie plików PDF (np. Adobe Reader). Ze względu na sztywny układ tekstu, podział na akapity i zaimplementowaną czcionkę ebooki w formacie PDF są najlepiej przystosowane do odczytywania na komputerach PC, laptopach czy tabletach z dużym ekranem.

Darmowe ebooki do pobrania, książki pdf, audiobooki

W wielu przypadkach książki są objęte promocyjną
ceną, a do większości z nich wydawnictwo dokłada tzw. gratisy, czyli kupując
jeden tytuł tak naprawdę otrzymujesz ich więcej, a nawet rabat na następne
ebooki.

 

Czym są ebooki?

Ebook (in. e-book, e-książka, książka elektroniczna, publikacja elektroniczna) – książka, której treść zapisana jest w formie elektronicznej. Jej odczytanie jest możliwe na urządzeniach komputerowych takich jak czytniki książek elektronicznych (e-czytniki), komputery, palmtopy czy nawet telefony komórkowe. Ebooki, w przeciwieństwie do tradycyjnych książek, nie zajmują miejsca na półkach, są tańsze i łatwo dostępne. Posiadają okładkę, spis treści, akapity itp. Ebook może być kartkowany strona po stronie, w niektórych można też wyszukiwać interesujące nas zagadnienia. Posiadamy na sprzedaż książki w formacie PDF, MOBI i EPUB

 

 

Szukaj książek i ebooków informatycznych:

materiały ogniotrwałe | best cars oklejanie samochodów | Książki audio | wywóz odpadów Kraków |
Twoja wyszukiwarka

 

 

Ebooki i książki informatyczne

Książki EPUB to ebooki zapisane w formacie EPUB, który stanowi otwarty standard, oparty na języku HTML, służący do publikowania ebooków. Format ten umożliwia skalowanie czcionki, dzięki czemu możliwe jest dopasowanie jej wielkości i kroju do proporcji ekranu. Dzięki swoim właściwościom książki w formacie EPUB najlepiej odczytywane są na e-czytnikach, których ekran zbudowany jest w technologii eInk. Można je również odczytać na smartfonach i tabletach. Aby móc odczytywać pliki w formacie EPUB należy pobrać odpowiednie oprogramowanie, np. Adobe Digital Editions, Stanza, Aldiko na Androida, Blue Fire na iPad’a.

Nowości ebooki w pdf tego tygodnia:

Trzy ważne rzeczy Lifestyle

Napisz książkę

Wspomagacze sukcesu

Jesteś ważna

262 strategie marketingowe

Mistrz życia

The lunch time trader

Przebudzenie w drodze

Sprzedaż jest sexi

Uwolnij swoje bogactwo

 

Książki pdf ebooki w promocji:

Nie ma praktycznie dnia aby Wydawnictwo nie organizowało promocji typu: ebooki taniej, przeczytaj zanim zapłacisz, do wygrania czytnik ebooków, itd.

Ebooki to elektroniczne publikacje – książki w postaci plików komputerowych
(najczęściej w formacie PDF, epub), które można otwierać na dowolnym komputerze
i wielu urządzeniach przenośnych np. czytnikach książek elektronicznych, netbookach, palmtopach. Ebooki mogą być również w postaci plików .html

Niemiecki dla zuchwałych Choroba refluksowa przełyku. Poradnik dla Pacjenta Dna moczanowa. Poradnik dla Pacjenta

Rejestrujesz się na stronie Wydawnictwa, robisz przelew za ebooki jakie wrzuciłeś do wirtualnego koszyka i w kilka sekund otrzymujesz emaila z linkiem do pełnej wersji książki. Prawie każda wersja elektroniczna książki ma swój odpowiednik w formie drukowanej książki lub audiobooka w formacie mp3. Ich cena jest zazwyczaj niewiele wyższa od książki w formacie pdf. Ale dzięki temu książkę drukowaną możesz w każdej chwili czytać, odsprzedać, pożyczyć, a audiobooka – słuchać do woli, czy to w wieczorem w domu, czy jadąc samochodem. Nie ma również problemów z otrzymaniem faktury za ebooki, książki drukowane czy audiobooki mp3. Kupując ebooki i książki audio, zbierasz punkty, dzięki którym twoje następne zakupy są zawsze tańsze. Warto więc zwracać uwagę na promocje ebooków, ebooki w pakietach oraz wykorzystywać nagromadzone już z poprzednich zakupów punkty – gdyż jak się to wszystko zbierze, to okaże się że następny zakup kosztuje Cię nawet 60% taniej! 🙂